Szczyrk
Cieszynianka

Adres: 43-370 Szczyrk,
Beskidzka 82
Tel. (+48) 605877266
Tel. kom. (+48) 605877266
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 50 do 70
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.szczyrk.popracy.pl
OPIS

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!

 

www: www.cieszynianka.wszczyrku.pl

mail: cieszynianka.szczyrk@wp.pl

te.l 605877266

Obiekt położony jest w Szczyrku, 1,8 km od ośrodka narciarskiego Skrzyczne COS, 2,5 km od ośrodków narciarskich Beskid Sport Arena i Szczyrk Mountain Resort, 150m od przystanku bezpłatnego SKI-Busa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.


Posiadamy:

 Pokoje 2 i 3-osobowe  z łazienkami, TV, czajnikiem elektrycznym, naczyniami, dostępem do lodówki . Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką,TV i aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka),  Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką, TV, aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka), taras ze stołem i krzesłami (widok na skocznię). 


Podatek miejski pobierany przez Urząd Miasta w Szczyrku nie jest wliczony w cenę noclegu i wynosi 2,25 zł/os/dobę.

W BUDYNKU OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA


Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN REZERWACJI I PŁATNOŚCI:

Przy rezerwacji pobieramy zaliczkę lub całość płatności w przypadku ofert bezzwrotnych. Reszta płatności oraz podatek miejski - pobierane w momencie zameldowania (gotówka). Zwrot zaliczki następuje tylko w przypadku anulowania rezerwacji  co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu, dla rezerwacji w okresie od 27 grudnia do 3 stycznia co najmniej 42 dni.    W przypadku ofert bezzwrotnych pobieramy pełną cenę za pobytu po dokonaniu rezerwacji i w przypadku rezygnacji z rezerwacji suma za pobyt nie jest zwracana. W wypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją za skrócony pobyt   należność nie jest zwracana. W przypadku nie pojawienia się gości w obiekcie w godzinach zameldownia (do godz.20.00) zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadkach zdarzeń losowych (np. klęski zywiołowe, poważne uszkodzenia bydynku, sprzedaż budynku) unimożliwiających wynajęcie pokoju następuje zwrot całości sumy wpłaconej na konto obiektu i odwołanie rezerwacji. Nie ma wypłaty żadnej dodatkowej rekompensaty. Zameldowanie w  godz. 14.00 - 20.00, wymeldowanie do godz. 10.00. W budynku obowiązuje zakaz palenia i niszczenia mienia. Nie przyjmujemy żadnych zwierząt. W budynku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-6.00 – prosimy nie zakłócać wypoczynku innych gości szczególnie w tym czasie. Ze względu na zagrożenie pożarowe w pokojach nie można używać żadnych urządzeń grzewczych nie będących na wyposażeniu pokoju. Wychodząc z pokoju należy zamykać okna, drzwi i wyłączać światło oraz telewizor. Zameldowanie odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 

 

Nieprzestrzeganie regulaminu oraz wszelkie zachowania chuligańskie mogą skutkować usunięciem z budynku. Należność za niewykorzystany  pobyt nie jest wtedy zwracana. Za szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu odpowiedzialnośc finansową ponosi wynajmujacy.


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Telewizor w pokojach
W POBLIŻU
  • Basen - 300 m
  • Restauracje, Bary - 300 m
  • Skocznia Narciarska - 300 m
  • Ośrodki narciarskie 1800 m
  • Przystanek autobusowy 150 m
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.cieszynianka.wszczyrku.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
POKOJE
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc x
apartamenty x
typu studio 2
POKOJE
1 os. x
2 os. 4
3 os. 3
4 os. 2
5 os. i większe x

jesteś gościem
91063

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu